Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní strakaté setkání

1. 10. 2011

Páníčci Ajušky dostali skvělý nápad.Při své dovolené v severních Čechách,kde se Arbí narodil zorganizovali setkání štěnat,mámy Cibulky a jejich majitelů.Jako místo byl vybrán Svorský rybník,krásné místo v lese pod kopcem Klíč. Vyrazili jsme ve velkém počtu.Arbuz,já,přítel Martin,naše mimi Vojta,moje sestra Zuzka,její děti Eliška a Venoušek.Všichni chtěli vidět strakatou bandu pubertáků.Po krátkém bloudění jsme dorazili na místo,kde už čekala paní Jeřábková s Arbího mámou Cibulkou.Cibulka se na své dítě netvářila moc nadšeně a když dorazili ostatní potomci nasadila znuděný pohled a řečeno hantýrkou našeho patnáctiletého souseda,   měla nás všechny na háku.Zato děti Arbí,Burák ,Ajuška a Fík to rozjeli.Je vidět ,že to jsou sourozenci.Všichni se dusili na obojcích,všichni lítali jako splašenci.Nejklidnější byl asi Burák,ale podle toho co zkušel na Arbího, z něj asi bude velký lamač srdcí všech fenek.Ajuška je zase správně splašená a  Fík to je úplnej psí blázen.Takhle rychlého psa jsem ještě neviděla.Když nezápasil a Ajkou lítal okolo jak závodní chrt.Setkání se moc povedlo,jenom škoda ,že nedorazil Kvído s Bártem.Arbuz byl po návratu domů tak vyřízený,že zalehl a začal lítat až další den.Doufám,že se ještě někdy všichni potkáme.Ještě musím něco doplnit.Úplně jsem zapoměla na dalšího člena setkání.Zdravíme Ursína.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Křeče bránice

(Ajuška, Ursín a pánečci, 2. 10. 2011 22:32)

Zdravíme z Brna a musíme konstatovat, že vaše články a zvláště ten poslední nám u večeře způsobily parádní záchvaty smíchu. Ursínek vzkazuje, že děkuje za pozdrav, a Ajuška říkala, že by prý Fíka hravě předhonila, jen kdybychom ji nechali lítat navolno. Zatím se setkala jen s jediným pejskem, který ji dokázal předhonit... :-)

nové příspěvky

(Rodná hrouda, 1. 10. 2011 19:35)

musím konstatovat, že opravdu nepíšete často, ale když už, tak to stojí za to! Vaše nové příspěvky mě od srdce rozesmály. :-).
Mějte se hezky, moc zdravíme.

Re: nové příspěvky

(Lenka, 1. 10. 2011 20:42)

Díky,polepším se a budu psát o Arbím častěji.Zážitků je opravdu spousty.Také zdravíme a přejeme krásný den.